גומחות בטון או בשמם הלועזי בעולם הבנייה, התשתיות והפיתוח פילר, הן מוצר חיוני בעבודות הפיתוח והתשתיות טרם התחלת הבנייה עצמה בפרוייקט.

גומחות בטון הן בעצם ה"בתים" שבתוכם חברת חשמל תתקין את ארון החשמל הראשוני למבנה, בזק או הוט יתקינו את ארון התקשורת הראשוני למבנה. על כן, חברות המייצרות גומחות חייבות לענות על הדרישות הייחודיות והמפרט הטכני שדורשות חברת חשמל, בזק, הוט ושאר הרשויות המפקחות בתחום הבנייה ובכלל- למשל, משרד הביטחון דורש יצרן גומחות עם תו תקן ISO 9001 על מנת לספק לו גומחות בטון.

גם לרכבת ישראל כחלק מפרויקט חישמול הרכבת,וגם לפרוייקט הרכבת הקלה דרישות ייחודיות בתחום גומחות הבטון בפרט ומוצרי בטון טרום בכלל.

סרטוני הדרכה על גומחות בטון

מה חשוב לדעת לפי הזמנת גומחות (פילר) בטון?

פילרים לחשמל

גומחות חשמל / פילר חשמל מוכנות לשינוע במפעל בר-אל 27 תעשיות בע"מ מוצרי בטון טרום.

דרישות אלו יילקחו בחשבון בשלב התכנון הראשוני ויבצעו במהלך עבודות הפיתוח והתשתיות, אולם האישור הסופי יינתן בעת קבלת טופס4 בסוף הבנייה – חיבור החשמל בגומחה לדוגמה נבדק טרם החתימה על טופס4 המהווה אישור ההתחברות קבועה לרשת החשמל.

גם חברות האנרגיה המתחדשת, חברות המתקינות מערכות סולאריות לייצור חשמל , רוכשות בשלב הפיתוח הראשוני גומחות בטון תקניות ועל כן הכרחי לוודא עמידה בכל התקנים המחמירים של ענף האנרגיה הירוקה.

גם חברות הגז דורשות היום בשלב הפיתוח הראשוני של הפרוייקט מתחם איחסון בטיחותי שעומד בכל התקנים הבינלאומיים, הישראלים ובתו תקן האיכות iso9001 ומתקינות את מערכותיהן בתוך גומחות בטון השומרות על בטיחות צרכן הקצה.

ניתן גם לשלב גומחות בטון ולייצר באופן פרטני פילר לפח האשפה ולמתחמי המחזור.

מכיוון שאת הגומחות מתקינים בחזית המבנה, בצד הפונה לרחוב , בכניסה הראשית למתחם יש חשיבות לעיצוב אדריכלי וטאץ' אסתטי המשתלב נכון בקו הבנייה.

על כן, מומלץ לרכוש מוצר איכותי, במחיר מנצח מחברה שיודעת לתכנן בהתאמה אישית וספציפית לכל פרויקט תוך שימת דגש על דרישות ורצונות הלקוח.

גומחות בטון מגיעות במבחר גבהים, מידות וגיאומטריות (גומחות יחידות, כפולות, משולשות) וניתן לייצר לכל גומחה תוספות אפשריות -כגון, תוספת תקרה ו/או רגל.

לסיכום

יש לא מעט יצרנים בענף מוצרי בטון טרום בכלל וייצור גומחות הבטון בפרט,  חשוב לוודא בעת הרכישה  כי החברה ממנה אתם רוכשים עומדת בכל התקנים, עונה לדרישות המפרט הטכני, מייצרת באיכות תוך התאמה ספציפית לעיצוב בפרויקט והתאמה לצרכים הייחודים כגון קידוח מדויק ותקני של החור בו יכנסו הכבלים השונים. ישנה חשיבות לזמן האספקה המהיר והענקת שירות אישי ומענה מידי תוך ליווי צמוד מתחילת התהליך התכנוני  ועד שלב ההתקנה באתר הפרויקט.

גומחות

לחצו לצפייה בפרויקטים שבוצעו על ידי בר-אל 27 תעשיות בע"מ
קבלנים מוזמנים להתקשר ולהתייעץ עם מחלקת המכירות שלנו בטלפון –
051-275-2727

× שירות WhatsApp